co kupić mamie na urodziny

Co kupić mamie na urodziny, czyli o tym, że roślina to zawsze dobry pomysł!

A gdyby tak podarować roślinę z kwietnikiem?

Co kupić mamie na urodziny, co kupić babci na Dzień Babci, co kupić przyjaciółce na parapetówkę? Ile razy zadawaliście sobie takie pytania? Jeżeli miewacie takie rozterki, przychodzę do Was z pomysłem. Otóż całkiem przyjemnym podarunkiem są rośliny doniczkowe, a szczególnie rośliny w ładnych doniczkach i oryginalnych kwietnikach. Taki komplet z pewnością ucieszy każdą kobietę, a niejednokrotnie również mężczyznę, bo i tych nie brakuje wśród wielbicieli zieleni w domu. Do tego własnoręcznie zrobiona karteczka-instrukcja z krótką, ale treściwą informacją, jak dbać o roślinę, którą postanowiliśmy sprezentować i uroczy oraz przydatny upominek gotowy!

co kupić mamie na urodziny

Rośliny w kwietnikach jako remedium na brak miejsca na parapecie!

Wiele osób obawia się, że obdarowana osoba nie znajdzie miejsca na kolejną roślinę w swoim domu. Dlatego doskonałym pomysłem są wszelkie wiszące egzemplarze. Takie rośliny nie zabierają powierzchni użytkowej, a pięknie zdobią nasze mieszkania. Dzięki umieszczaniu roślin w wiszących kwietnikach, sprawiamy, że pnącza nie cierpią na brak przestrzeni, co zdarza się roślinom umieszczonym ciasno na parapecie. Kwietniki można zamontować w dowolnym miejscu. Przy oknie, przy ścianie na dekoracyjnym pieńku, na werandzie, w ogrodzie zimowym. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Osobiście bardzo lubię „zielone firanki”, które tworzą rośliny zwisające z okna. Rośliny pnące wraz z roślinami rosnącymi pionowo łączą się w oryginalne grupy, przybierając egzotyczne, wspaniałe formy.

co kupić mamie na urodziny
co kupić mamie na urodziny

No dobra, ale gdzie kupić wiszący kwietnik?

Tak się składa, że u mnie. Z potrzeby i chęci kreacji pełnych kolorów, ładnych wiszących kwietników stworzyłam markę Kolorowe Wibracje. Zatem, jeśli wciąż nie wiecie, co kupić mamie na urodziny lub przyjaciółce na parapetówkę – zapraszam do mojego sklepu. Znajdziecie w nim nie tylko kwietniki, ale też ozdoby i gadżety ze sznurka bawełnianego, jak tęcza na ścianę czy breloki do kluczy ułatwiające życie każdej kobiecie. Wszystkie produkty są ręcznie przeze mnie robione. Wkładam w tę pracę dużo swojego serca i pozytywnej energii, ponieważ wiem, że dzięki temu podnoszą się moje wibracje, a co za tym idzie – także i Wasze. Przesyłki wysyłam w starannie przygotowanych opakowaniach. Wiem, że ładne i personalizowane przedmioty cieszą obdarowywanego, dlatego tu również zostawiam część siebie i Kolorowych Wibracji, malując farbami wybrane wzory. Pudełka idealnie sprawdzą się na prezent.

co kupić mamie na prezent

Już wiecie, co kupić mamie na urodziny, ale nie znacie się na roślinach i boicie się, że popełnicie jakiś błąd?

Nic się nie bójcie! Przecież od tego macie mnie i roślinne porady, które dla Was umieszczam na blogu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję Wasze wątpliwości. Zapraszam Was serdecznie, nie tylko do zakupów, ale także jeśli będziecie chcieli o coś zapytać, poradzić się czy upewnić. Chętnie służę pomocą i moją wiedzą z zakresu dbania o rośliny oraz aranżacji roślinnych wnętrz. Podsumowując mój wpis. Bawcie się roślinami. Twórzcie miejskie dżungle. Sprawiajcie roślinne podarunki rodzinie i znajomym. Odkryjcie swoją zieloną stronę mocy. Otoczcie się kolorem i kreujcie piękną przestrzeń! Amen! 🙂

co kupić mamie na urodziny

Posts created 40

One thought on “Co kupić mamie na urodziny, czyli o tym, że roślina to zawsze dobry pomysł!

  1. Wygląda to świetnie, chociaż nie ukrywam, że według mnie najlepiej sprawdza się jakaś oryginalna, piękna biżuteria. Sama przyzwyczaiłam męża, że uwielbiam srebrną biżuterię z kamieniami, z Prana Shop, toteż najczęściej dostaję właśnie takie cudeńka na różne okazje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top