Gdzie kupić rośliny doniczkowe?

Tam, gdzie zakochałam się w różowym betonie, czyli o tym, gdzie kupić rośliny doniczkowe!

Gdy myślicie o betonie to zapewne wyobrażacie sobie szary kolor. Ja też tak miałam…

Jeszcze chwilę temu myślałam, że najpiękniejszy beton architektoniczny to ten tradycyjny… betonowy 🙂 Ależ ja się myliłam! Myliłam się, bo nie wiedziałam, że beton może być różowy lub żółty. Tak naprawdę beton może być również niebieski, fioletowy, a także wielokolorowy. Niesamowite, prawda? 🙂 Odkąd zobaczyłam różowe doniczki wykonane z betonu, mam ochotę na betonową rewolucję w moim domu. Koniecznie chciałabym odświeżyć wygląd kilku roślin, wymieniając stare osłonki na nowe – betonowe w kolorze różowym. Chciałabym wykreować nową półkę z różowymi doniczkami, a nawet mocno zaszaleć i położyć różowy beton na ścianie w kuchni. Czuję, że bardzo z tą ideą rezonuję, a do tego wiem, gdzie kupić rośliny doniczkowe w takich uroczych doniczkach! 

Gdzie kupić rośliny doniczkowe?

Gdzie kupić rośliny doniczkowe? Może tam, gdzie wraz z rośliną otrzymacie wybraną przez siebie doniczkę?

Ja znam takie miejsce 🙂 To właśnie tam pierwszy raz zobaczyłam różowe, betonowe doniczki. Każda roślina w tym sklepie ma swoją specjalnie dobraną doniczkę lub osłonkę, a tylko od Was zależy, która kompozycja trafi do Waszego domu. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub nie chcą zastanawiać się, co do czego pasuje lub jaki rozmiar doniczki powinni dopasować do zakupionej roślinki. Nie tak dawno, miałam okazję przyjrzeć się z bliska, jak wygląda roślinny magazyn sklepu internetowego Plants & Pots, a także uczestniczyć w nagraniach, podczas których opowiadałam o pielęgnacji roślin. To było nowe i bardzo ciekawe doświadczenie 🙂 Jednak największą frajdę sprawiły mi kwiatki, które wróciły ze mną do domu. Okazało się, że idealnie wkomponowały się w wystrój mojej sypialni. Pastelowe, betonowe doniczki wyglądają nowatorsko i lekko, mimo iż wykonane są z pozoru ciężkiego materiału. Rośliny prezentują się naprawdę dobrze. Zresztą zobaczcie sami! 🙂

Gdzie kupić rośliny doniczkowe?

Gdzie kupić rośliny doniczkowe?Gdzie kupić rośliny doniczkowe?Gdzie kupić rośliny doniczkowe?

Jeden dzień z życia roślinnego ninja, czyli opowiem Wam o tym, jak fajnie wymądrzać się przed kamerą…

Żartuję! 🙂 Było fajnie, ale to trudna praca, która wymaga naturalnego lub wyuczonego luzu i miłości (odwzajemnionej) do kamery. Czy kamera mnie polubiła? Mam nadzieję, że niedługo będziecie mieli okazję to sprawdzić, a przy okazji dowiedzieć się różnych ciekawostek o roślinach. Myślę, że ten dzień był miły, dlatego że ekipa sklepu to sympatyczny zespół ludzi z pasją, który specjalnie dla Was tworzy najlepsze, roślinne aranżacje dla Waszego domu. Również przebywanie w magazynie z roślinami sprawiło, że czułam się jak u siebie. No i te różowe, betonowe doniczki… To już zawsze będzie moje pierwsze skojarzenie z marką Plants & Pots 🙂 Jak Wam się podobają? Który kolor najbardziej przypadł Wam do gustu? 

Gdzie kupić rośliny doniczkowe?

Gdzie kupić rośliny doniczkowe?

Gdzie kupić rośliny doniczkowe?

Gdzie kupić rośliny doniczkowe?Gdzie kupić rośliny doniczkowe?Gdzie kupić rośliny doniczkowe?

Gdzie kupić rośliny doniczkowe?

Gdzie kupić rośliny doniczkowe?

 

Wpis powstał we współpracy ze sklepem internetowym Plants & Pots.

Posts created 40

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top